Hakkımızda

Cemil İplik ve Tekstil Ürünleri San. ve Ticaret Ltd. Şti.

Üç nesildir tekstil sektöründe olan ailemiz tarafından 1996 yılında çorap imalatı ve ihracatı yapmak üzere kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana yükselen bir grafikle faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz profesyonel kadrosu ve son teknoloji modern makinalar ile imalat yapmaktadır. Kaliteli ürün verme hedefli, müşteri memnuniyeti ve esnek imalat yapma odaklı işletme yapımız kısa sürede ürünleri beğenilen ve yoğun ihracat yapan bir şirket olmamızı sağlamıştır. Yönetim olarak tüm ekibimizin hızlı geri dönüş yapacak, beklentileri karşılayan çalışmalar üretecek yetenekte olmasına özellikle çok dikkat ediyoruz. İşimizi böyle ciddiye almak sayesinde bugün Avrupa ülkelerinde iyi bilinen zincir mağazalarda bizim ürünlerimizin satılmasının haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana her sene yaptığımız ihracatlarımızdan dolayı firmamıza İstanbul Tekstil ve Hazır-Giyim İhracatçıları Birliği tarafından başarı ödülü verilmesi, müşterilerimizin memnun geri dönüşleri de bize doğru yolda olduğumuzu anlatıyor.

Cemil İplik olarak bizler kendimize bilhassa aksesuarlı ve çok detaylı, yoğun renkli, özel özen isteyen çorapları hatasız üretebilme konusunda güveniyoruz. İşletmemizde bambu, pamuk, yün, akrilik, kaşmir, merserize, angora, nope… gibi çeşitli kalitede çorap üretilebilmekte, bunlar kurdela, dantel, nakış, ponpon, düğme, fırfır, boncuk, taş baskı, abs baskı gibi sayısız aksesuar ve özellik ile birleştirilerek servis edilebilmektedir.

Vizyonumuz

Hohenstein Textile Testing Institute GmbH&Co. KG onaylı Oeko-Tex® Standard 100,product class 1 sertifikalı üretimimizle Reach ve CPSIA ‘ya uyumlu üretim yapmaktayız. BSCI’dan iyi notu ile derecelendirilmiş sertrifikamız firmamızın yönetim vizyonunu belgelemektedir.

Hedefimiz kaliteli üretim, hızlı servis ve modayı yakından takip eden çizgimizle bay, bayan, çocuk, bebek, aksesuarlı modeller ve performans spor çorap üretiminde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.